Avaa päävalikkoSulje päävalikko  

Kunnanhallitus

 

Kunnanjohtaja Kyösti Juujärvi Puh. työhön (08) 587 557 07, käsipuhelin 0500 586 152 Sähköposti kyosti.juujarvi@utajarvi.fi

 

2015 alkaen

  jäsen sähköposti varajäsen sähköposti
puheenjohtaja Pentti Tuovinen pentti.tuovinen@utajarvi.fi Markku Mustonen markkuj.mustonen@pp.inet.fi
1. varapuheenjohtaja Tarja Kinnunen tarja.kinnunen@mail.suomi.net Kaisa Hiltunen kaisa.hiltunen@Hotmail.com
2. varapuheenjohtaja Heino Tapio heino.tapio@utajarvi.fi Mirja Nikula mirja.nikula@wippies.com
  Raili Karvonen raili.karvonen@utajarvi.fi Kaisu
Isola
 
  Mari Mikkonen

mari.mikkonen@utajarvi.fi

Mikko Kujala mikko.kujala@suomi.net
  Leo Saarenpää leo.saarenpaa@utajarvi.fi Raili
Kokko
raili.kokko@utajarvi.fi
  Kai Savolainen kai.savolainen@utajarvi.fi Pentti Räisänen pentti.raisanen@hotmail.com
  Reetta Tuovinen reetta.tuovinen@utajarvi.fi Heikki Soronen heikki.soronen@utajarvi.fi
  Antti Vääräniemi anttiva84@gmail.com Jari
Aitta
aittaj2@gmail.com