Avaa päävalikkoSulje päävalikko  

Valtuusto

Valtuuston puheenjohtaja

Kai Savolainen
Puhelin: 040 571 1621
Sähköposti: kai.savolainen(a)utajarvi.fi

 

Valtuustopaikat v. 2017 kunnallisvaaleissa

Valtuutettu

Sähköposti

Kai Savolainen (PJ) kai.savolainen(a)utajarvi.fi
Eero Pirttikoski (1. VPJ) eero.pirttikoski(a)utajarvi.fi
Riikka Juntunen (2. VPJ) riikka.juntunen(a)utajarvi.fi
Minna Huuhtanen
minna.huuhtanen(a)utajarvi.fi
Risto Juntunen
risto.juntunen(a)utajarvi.fi
Pertti Kamula pertti.kamula(a)utajarvi.fi
Carina Läntinen carina.lantinen(a)utajarvi.fi
Ahti Moilanen ahti.moilanen(a)utajarvi.fi
Mirja Nikula mirja.nikula(a)utajarvi.fi
Roni Nummi roni.nummi(a)utajarvi.fi
Toivo Perttunen toivo.perttunen(a)utajarvi.fi
Anja Pinoniemi anja.pinoniemi(a)utajarvi.fi
Pentti Räisänen pentti.raisanen(a)utajarvi.fi
Heikki Soronen heikki.soronen(a)utajarvi.fi
Pentti Tuovinen pentti.tuovinen(a)utajarvi.fi
Reetta Tuovinen reetta.tuovinen(a)utajarvi.fi
Antti Vääräniemi antti.vaaraniemi(a)utajarvi.fi