Avaa päävalikkoSulje päävalikko  

Valtuusto

Valtuuston puheenjohtaja

Kai Savolainen
Puhelin: 040 766 5215
Sähköposti: kai.savolainen(a)utajarvi.fi

Valtuustopaikat v. 2017 kunnallisvaaleissa

Valtuutettu

Sähköposti

Kai Savolainen (PJ) kai.savolainen(a)utajarvi.fi
Eero Pirttikoski (1. VPJ) eero.pirttikoski(a)utajarvi.fi
Riikka Juntunen (2. VPJ) riikka.juntunen(a)utajarvi.fi
Minna Huuhtanen minna.huuhtanen(a)utajarvi.fi
Risto Juntunen risto.juntunen(a)utajarvi.fi
Pertti Kamula pertti.kamula(a)utajarvi.fi
Raili Kokko raili.kokko(a)utajarvi.fi
Ahti Moilanen ahti.moilanen(a)utajarvi.fi
Mirja Nikula mirja.nikula(a)utajarvi.fi
Maija Paavola maija.paavola(a)utajarvi.fi
Toivo Perttunen toivo.perttunen(a)utajarvi.fi
Anja Pinoniemi anja.pinoniemi(a)utajarvi.fi
Pentti Räisänen pentti.raisanen(a)utajarvi.fi
Heikki Soronen heikki.soronen(a)utajarvi.fi
Pentti Tuovinen pentti.tuovinen(a)utajarvi.fi
Reetta Tuovinen reetta.tuovinen(a)utajarvi.fi
Antti Vääräniemi antti.vaaraniemi(a)utajarvi.fi

 

päivitetty viimeksi: 28.06.2019 11:58
Anna palautetta
Sulje
Anna palautetta